Timeplaner

11. desember 2018
  • Fellestrening 18:00 - 19:30
    Instruktør: Bård Rasmussen

13. desember 2018
  • Fellestrening

    18:00 - 19:30

15. desember 2018
  • Åpen matte/Egentrening

    13:00 - 15:00

24. desember 2018
  • God jul!

5. januar 2019
  • Åpen matte/Egentrening

    13:00 - 15:00

7. januar 2019
  • VK 18:00 - 19:30
    Instruktør: Fredrik Kristiansen

  • VK 18:00 - 19:30
    Instruktør: Fredrik Kristiansen

  • VK 18:00 - 19:30
    Instruktør: Fredrik Kristiansen

  • VK 18:00 - 19:30
    Instruktør: Fredrik Kristiansen

  • VK 18:00 - 19:30
    Instruktør: Fredrik Kristiansen

8. januar 2019
  • Avansert 18:00 - 19:30
    Instruktør: Bård Rasmussen

  • Basis 19:30 - 21:00
    Hjelpeinstruktør: Henrik Monge

9. januar 2019
  • VK 18:00 - 19:30
    Instruktør: Aleksander Mula

10. januar 2019
  • Avansert 18:00 - 19:30
    Instruktør: Aleksander Høiland

  • K1 19:30 - 21:00
    Instruktør: Egil Finserås

11. januar 2019
  • Basis 17:00 - 18:00
    Instruktør: Mona Ullah

14. januar 2019
  • VK 18:00 - 19:30
    Instruktør: Fredrik Kristiansen

  • VK 18:00 - 19:30
    Instruktør: Fredrik Kristiansen

  • VK 18:00 - 19:30
    Instruktør: Fredrik Kristiansen

  • VK 18:00 - 19:30
    Instruktør: Fredrik Kristiansen

  • VK 18:00 - 19:30
    Instruktør: Fredrik Kristiansen

15. januar 2019
  • Avansert 18:00 - 19:30
    Instruktør: Bård Rasmussen

16. januar 2019
  • VK 18:00 - 19:30
    Instruktør: Aleksander Mula

17. januar 2019
  • Avansert 18:00 - 19:30
    Instruktør: Aleksander Høiland

  • K1 19:30 - 21:00
    Instruktør: Egil Finserås

18. januar 2019
  • Basis 17:00 - 18:00
    Hjelpeinstruktør: Henrik Monge

19. januar 2019
  • Dugnad 13:00 - 15:00
    Instruktør: Fredrik Kristiansen

  • Dugnad 13:00 - 15:00
    Instruktør: Fredrik Kristiansen

  • Dugnad 13:00 - 15:00
    Instruktør: Tommy Anderssen

  • Dugnad 13:00 - 15:00
    Instruktør: Fredrik Kristiansen

  • Dugnad 13:00 - 15:00
    Instruktør: Fredrik Kristiansen

  • Dugnad 13:00 - 15:00
    Instruktør: Fredrik Kristiansen

  • Dugnad 13:00 - 15:00
    Hjelpeinstruktør: Emil Anderssen

  • Dugnad 13:00 - 15:00
    Instruktør: Bjørn Christiansen

  • Dugnad 13:00 - 15:00
    Instruktør: Aleksander Høiland

  • Dugnad 13:00 - 15:00
    Instruktør: Aleksander Mula

  • Dugnad 13:00 - 15:00
    Hjelpeinstruktør: Henrik Monge

  • Dugnad 13:00 - 15:00
    Hjelpeinstruktør: Kristine Tilset

  • Dugnad 13:00 - 15:00
    Instruktør: Mona Ullah

  • Dugnad 13:00 - 15:00
    Instruktør: Bård Rasmussen

  • Dugnad 13:00 - 15:00
    Hjelpeinstruktør: Sakkeus Ørdal

  • Dugnad 13:00 - 15:00
    Instruktør: Egil Finserås

  • Dugnad 13:00 - 15:00
    Instruktør: Agnes Beate Holden

  • Dugnad 13:00 - 15:00
    Instruktør: Elena Andrés

21. januar 2019
  • GK - Oppstart 18:00 - 18:30
    Instruktør: Fredrik Kristiansen

  • GK - Oppstart 18:00 - 18:30
    Instruktør: Fredrik Kristiansen

  • GK - Oppstart 18:00 - 18:30
    Instruktør: Tommy Anderssen

  • GK - Oppstart 18:00 - 18:30
    Instruktør: Fredrik Kristiansen

  • GK - Oppstart 18:00 - 18:30
    Instruktør: Fredrik Kristiansen

  • GK - Oppstart 18:00 - 18:30
    Instruktør: Fredrik Kristiansen

  • GK - Oppstart 18:00 - 18:30
    Hjelpeinstruktør: Emil Anderssen

  • GK 18:00 - 19:30
    Instruktør: Bjørn Christiansen

  • GK - Oppstart 18:00 - 18:30
    Instruktør: Aleksander Høiland

  • GK - Oppstart 18:00 - 18:30
    Instruktør: Aleksander Mula

  • GK - Oppstart 18:00 - 18:30
    Hjelpeinstruktør: Henrik Monge

  • GK - Oppstart 18:00 - 18:30
    Hjelpeinstruktør: Kristine Tilset

  • GK - Hjelpeinstruktør 18:00 - 19:30
    Instruktør: Mona Ullah

  • GK - Oppstart 18:00 - 18:30
    Instruktør: Bård Rasmussen

  • GK - Oppstart 18:00 - 18:30
    Hjelpeinstruktør: Sakkeus Ørdal

  • GK - Oppstart 18:00 - 18:30
    Instruktør: Egil Finserås

  • GK - Oppstart 18:00 - 18:30
    Instruktør: Agnes Beate Holden

  • GK - Oppstart 18:00 - 18:30
    Instruktør: Elena Andrés

  • VK 19:30 - 21:00
    Instruktør: Fredrik Kristiansen

  • VK 19:30 - 21:00
    Instruktør: Fredrik Kristiansen

  • VK 19:30 - 21:00
    Instruktør: Fredrik Kristiansen

  • VK 19:30 - 21:00
    Instruktør: Fredrik Kristiansen

  • VK 19:30 - 21:00
    Instruktør: Fredrik Kristiansen

22. januar 2019
  • Avansert 18:00 - 19:30
    Instruktør: Bård Rasmussen

  • Basis 19:30 - 21:00
    Hjelpeinstruktør: Henrik Monge

23. januar 2019
  • GK - Hjelpeinstruktør 18:00 - 19:30
    Hjelpeinstruktør: Kristine Tilset

  • GK 18:00 - 19:30
    Instruktør: Elena Andrés

  • VK 19:30 - 21:00
    Instruktør: Aleksander Mula

24. januar 2019
  • Avansert 18:00 - 19:30
    Instruktør: Aleksander Høiland

  • K1 19:30 - 21:00
    Instruktør: Egil Finserås

25. januar 2019
  • Basis 17:00 - 18:00
    Instruktør: Mona Ullah

26. januar 2019
  • Åpen Matte 13:00 - 15:00
    Instruktør: Tommy Anderssen

28. januar 2019
  • GK 18:00 - 19:30
    Instruktør: Bjørn Christiansen

  • GK - Hjelpeinstruktør 18:00 - 19:30
    Instruktør: Agnes Beate Holden

  • VK 19:30 - 21:00
    Instruktør: Fredrik Kristiansen

  • VK 19:30 - 21:00
    Instruktør: Fredrik Kristiansen

  • VK 19:30 - 21:00
    Instruktør: Fredrik Kristiansen

  • VK 19:30 - 21:00
    Instruktør: Fredrik Kristiansen

  • VK 19:30 - 21:00
    Instruktør: Fredrik Kristiansen

29. januar 2019
  • Avansert 18:00 - 19:30
    Instruktør: Bård Rasmussen

30. januar 2019
  • GK - Hjelpeinstruktør 18:00 - 19:30
    Hjelpeinstruktør: Emil Anderssen

  • GK 18:00 - 19:30
    Instruktør: Elena Andrés

  • VK 19:30 - 21:00
    Instruktør: Aleksander Mula

31. januar 2019
  • Avansert 18:00 - 19:30
    Instruktør: Aleksander Høiland

  • K1 19:30 - 21:00
    Instruktør: Egil Finserås

1. februar 2019
  • Basis 17:00 - 18:00
    Hjelpeinstruktør: Henrik Monge

2. februar 2019
  • Åpen Matte 13:00 - 15:00
    Instruktør: Elena Andrés

4. februar 2019
  • GK 18:00 - 19:30
    Instruktør: Bjørn Christiansen

  • GK - Hjelpeinstruktør 18:00 - 19:30
    Instruktør: Mona Ullah

  • VK 19:30 - 21:00
    Instruktør: Fredrik Kristiansen

  • VK 19:30 - 21:00
    Instruktør: Fredrik Kristiansen

  • VK 19:30 - 21:00
    Instruktør: Fredrik Kristiansen

  • VK 19:30 - 21:00
    Instruktør: Fredrik Kristiansen

  • VK 19:30 - 21:00
    Instruktør: Fredrik Kristiansen

5. februar 2019
  • Avansert 18:00 - 19:30
    Instruktør: Bård Rasmussen

  • Basis 19:30 - 21:00
    Hjelpeinstruktør: Henrik Monge

6. februar 2019
  • GK - Hjelpeinstruktør 18:00 - 19:30
    Hjelpeinstruktør: Sakkeus Ørdal

  • GK 18:00 - 19:30
    Instruktør: Elena Andrés

  • VK 19:30 - 21:00
    Instruktør: Aleksander Mula

7. februar 2019
  • Avansert 18:00 - 19:30
    Instruktør: Aleksander Høiland

  • K1 19:30 - 21:00
    Instruktør: Egil Finserås

8. februar 2019
  • Basis 17:00 - 18:00
    Instruktør: Mona Ullah

9. februar 2019
  • Åpen Matte 13:00 - 15:00
    Instruktør: Mona Ullah

11. februar 2019
  • GK 18:00 - 19:30
    Instruktør: Bjørn Christiansen

  • GK - Hjelpeinstruktør 18:00 - 19:30
    Instruktør: Agnes Beate Holden

  • VK 19:30 - 21:00
    Instruktør: Fredrik Kristiansen

  • VK 19:30 - 21:00
    Instruktør: Fredrik Kristiansen

  • VK 19:30 - 21:00
    Instruktør: Fredrik Kristiansen

  • VK 19:30 - 21:00
    Instruktør: Fredrik Kristiansen

  • VK 19:30 - 21:00
    Instruktør: Fredrik Kristiansen

12. februar 2019
  • Avansert 18:00 - 19:30
    Instruktør: Bård Rasmussen

13. februar 2019
  • GK - Hjelpeinstruktør 18:00 - 19:30
    Hjelpeinstruktør: Kristine Tilset

  • GK 18:00 - 19:30
    Instruktør: Elena Andrés

  • VK 19:30 - 21:00
    Instruktør: Aleksander Mula

14. februar 2019
  • Avansert 18:00 - 19:30
    Instruktør: Aleksander Høiland

  • K1 19:30 - 21:00
    Instruktør: Egil Finserås

15. februar 2019
  • Basis 17:00 - 18:00
    Hjelpeinstruktør: Henrik Monge

16. februar 2019
  • Åpen Matte 13:00 - 15:00
    Hjelpeinstruktør: Sakkeus Ørdal

18. februar 2019
  • GK 18:00 - 19:30
    Instruktør: Bjørn Christiansen

  • GK - Hjelpeinstruktør 18:00 - 19:30
    Instruktør: Mona Ullah

  • VK 19:30 - 21:00
    Instruktør: Fredrik Kristiansen

  • VK 19:30 - 21:00
    Instruktør: Fredrik Kristiansen

  • VK 19:30 - 21:00
    Instruktør: Fredrik Kristiansen

  • VK 19:30 - 21:00
    Instruktør: Fredrik Kristiansen

  • VK 19:30 - 21:00
    Instruktør: Fredrik Kristiansen

19. februar 2019
  • Avansert 18:00 - 19:30
    Instruktør: Bård Rasmussen

  • Basis 19:30 - 21:00
    Hjelpeinstruktør: Henrik Monge

20. februar 2019
  • GK - Hjelpeinstruktør 18:00 - 19:30
    Hjelpeinstruktør: Emil Anderssen

  • GK 18:00 - 19:30
    Instruktør: Elena Andrés

  • VK 19:30 - 21:00
    Instruktør: Aleksander Mula

21. februar 2019
  • Avansert 18:00 - 19:30
    Instruktør: Aleksander Høiland

  • K1 19:30 - 21:00
    Instruktør: Egil Finserås

22. februar 2019
  • Basis 17:00 - 18:00
    Instruktør: Mona Ullah

23. februar 2019
  • Åpen Matte 13:00 - 15:00
    Hjelpeinstruktør: Kristine Tilset

25. februar 2019
  • GK 18:00 - 19:30
    Instruktør: Bjørn Christiansen

  • GK - Hjelpeinstruktør 18:00 - 19:30
    Instruktør: Agnes Beate Holden

  • VK 19:30 - 21:00
    Instruktør: Fredrik Kristiansen

  • VK 19:30 - 21:00
    Instruktør: Fredrik Kristiansen

  • VK 19:30 - 21:00
    Instruktør: Fredrik Kristiansen

  • VK 19:30 - 21:00
    Instruktør: Fredrik Kristiansen

  • VK 19:30 - 21:00
    Instruktør: Fredrik Kristiansen

26. februar 2019
  • Avansert 18:00 - 19:30
    Instruktør: Bård Rasmussen

27. februar 2019
  • GK - Hjelpeinstruktør 18:00 - 19:30
    Hjelpeinstruktør: Sakkeus Ørdal

  • GK 18:00 - 19:30
    Instruktør: Elena Andrés

  • VK 19:30 - 21:00
    Instruktør: Aleksander Mula

28. februar 2019
  • Avansert 18:00 - 19:30
    Instruktør: Aleksander Høiland

  • K1 19:30 - 21:00
    Instruktør: Egil Finserås

1. mars 2019
  • Basis 17:00 - 18:00
    Hjelpeinstruktør: Henrik Monge

2. mars 2019
  • Åpen Matte 13:00 - 15:00
    Instruktør: Bård Rasmussen

4. mars 2019
  • GK 18:00 - 19:30
    Instruktør: Bjørn Christiansen

  • GK - Hjelpeinstruktør 18:00 - 19:30
    Instruktør: Mona Ullah

  • VK 19:30 - 21:00
    Instruktør: Fredrik Kristiansen

  • VK 19:30 - 21:00
    Instruktør: Fredrik Kristiansen

  • VK 19:30 - 21:00
    Instruktør: Fredrik Kristiansen

  • VK 19:30 - 21:00
    Instruktør: Fredrik Kristiansen

  • VK 19:30 - 21:00
    Instruktør: Fredrik Kristiansen

5. mars 2019
  • Avansert 18:00 - 19:30
    Instruktør: Bård Rasmussen

  • Basis 19:30 - 21:00
    Hjelpeinstruktør: Henrik Monge

6. mars 2019
  • GK - Hjelpeinstruktør 18:00 - 19:30
    Hjelpeinstruktør: Kristine Tilset

  • GK 18:00 - 19:30
    Instruktør: Elena Andrés

  • VK 19:30 - 21:00
    Instruktør: Aleksander Mula

7. mars 2019
  • Avansert 18:00 - 19:30
    Instruktør: Aleksander Høiland

  • K1 19:30 - 21:00
    Instruktør: Egil Finserås

8. mars 2019
  • Basis 17:00 - 18:00
    Instruktør: Mona Ullah

9. mars 2019
  • Åpen Matte 13:00 - 15:00
    Instruktør: Aleksander Mula

11. mars 2019
  • GK 18:00 - 19:30
    Instruktør: Bjørn Christiansen

  • GK - Hjelpeinstruktør 18:00 - 19:30
    Instruktør: Agnes Beate Holden

  • VK 19:30 - 21:00
    Instruktør: Fredrik Kristiansen

  • VK 19:30 - 21:00
    Instruktør: Fredrik Kristiansen

  • VK 19:30 - 21:00
    Instruktør: Fredrik Kristiansen

  • VK 19:30 - 21:00
    Instruktør: Fredrik Kristiansen

  • VK 19:30 - 21:00
    Instruktør: Fredrik Kristiansen

12. mars 2019
  • Avansert 18:00 - 19:30
    Instruktør: Bård Rasmussen

13. mars 2019
  • GK - Hjelpeinstruktør 18:00 - 19:30
    Hjelpeinstruktør: Emil Anderssen

  • GK 18:00 - 19:30
    Instruktør: Elena Andrés

  • VK 19:30 - 21:00
    Instruktør: Aleksander Mula

14. mars 2019
  • Avansert 18:00 - 19:30
    Instruktør: Aleksander Høiland

  • K1 19:30 - 21:00
    Instruktør: Egil Finserås

15. mars 2019
  • Basis 17:00 - 18:00
    Hjelpeinstruktør: Henrik Monge

16. mars 2019
  • Åpen Matte 13:00 - 15:00
    Instruktør: Fredrik Kristiansen

  • Åpen Matte 13:00 - 15:00
    Instruktør: Fredrik Kristiansen

  • Åpen Matte 13:00 - 15:00
    Instruktør: Fredrik Kristiansen

  • Åpen Matte 13:00 - 15:00
    Instruktør: Fredrik Kristiansen

  • Åpen Matte 13:00 - 15:00
    Instruktør: Fredrik Kristiansen

18. mars 2019
  • GK 18:00 - 19:30
    Instruktør: Bjørn Christiansen

  • GK - Hjelpeinstruktør 18:00 - 19:30
    Instruktør: Mona Ullah

  • VK 19:30 - 21:00
    Instruktør: Fredrik Kristiansen

  • VK 19:30 - 21:00
    Instruktør: Fredrik Kristiansen

  • VK 19:30 - 21:00
    Instruktør: Fredrik Kristiansen

  • VK 19:30 - 21:00
    Instruktør: Fredrik Kristiansen

  • VK 19:30 - 21:00
    Instruktør: Fredrik Kristiansen

19. mars 2019
  • Avansert 18:00 - 19:30
    Instruktør: Bård Rasmussen

  • Basis 19:30 - 21:00
    Hjelpeinstruktør: Henrik Monge

20. mars 2019
  • GK - Hjelpeinstruktør 18:00 - 19:30
    Hjelpeinstruktør: Sakkeus Ørdal

  • GK 18:00 - 19:30
    Instruktør: Elena Andrés

  • VK 19:30 - 21:00
    Instruktør: Aleksander Mula

21. mars 2019
  • Avansert 18:00 - 19:30
    Instruktør: Aleksander Høiland

  • K1 19:30 - 21:00
    Instruktør: Egil Finserås

22. mars 2019
  • Basis 17:00 - 18:00
    Instruktør: Mona Ullah

23. mars 2019
  • Åpen Matte 13:00 - 15:00
    Instruktør: Egil Finserås

25. mars 2019
  • GK 18:00 - 19:30
    Instruktør: Bjørn Christiansen

  • GK - Hjelpeinstruktør 18:00 - 19:30
    Instruktør: Agnes Beate Holden

  • VK 19:30 - 21:00
    Instruktør: Fredrik Kristiansen

  • VK 19:30 - 21:00
    Instruktør: Fredrik Kristiansen

  • VK 19:30 - 21:00
    Instruktør: Fredrik Kristiansen

  • VK 19:30 - 21:00
    Instruktør: Fredrik Kristiansen

  • VK 19:30 - 21:00
    Instruktør: Fredrik Kristiansen

26. mars 2019
  • Avansert 18:00 - 19:30
    Instruktør: Bård Rasmussen

27. mars 2019
  • GK - Hjelpeinstruktør 18:00 - 19:30
    Hjelpeinstruktør: Kristine Tilset

  • GK 18:00 - 19:30
    Instruktør: Elena Andrés

  • VK 19:30 - 21:00
    Instruktør: Aleksander Mula

28. mars 2019
  • Avansert 18:00 - 19:30
    Instruktør: Aleksander Høiland

  • K1 19:30 - 21:00
    Instruktør: Egil Finserås

29. mars 2019
  • Basis 17:00 - 18:00
    Hjelpeinstruktør: Henrik Monge

30. mars 2019
  • Åpen Matte 13:00 - 15:00
    Hjelpeinstruktør: Henrik Monge

1. april 2019
  • GK 18:00 - 19:30
    Instruktør: Bjørn Christiansen

  • GK - Hjelpeinstruktør 18:00 - 19:30
    Instruktør: Mona Ullah

  • VK 19:30 - 21:00
    Instruktør: Fredrik Kristiansen

  • VK 19:30 - 21:00
    Instruktør: Fredrik Kristiansen

  • VK 19:30 - 21:00
    Instruktør: Fredrik Kristiansen

  • VK 19:30 - 21:00
    Instruktør: Fredrik Kristiansen

  • VK 19:30 - 21:00
    Instruktør: Fredrik Kristiansen

2. april 2019
  • Avansert 18:00 - 19:30
    Instruktør: Bård Rasmussen

  • Basis 19:30 - 21:00
    Hjelpeinstruktør: Henrik Monge

3. april 2019
  • GK - Hjelpeinstruktør 18:00 - 19:30
    Hjelpeinstruktør: Emil Anderssen

  • GK 18:00 - 19:30
    Instruktør: Elena Andrés

  • VK 19:30 - 21:00
    Instruktør: Aleksander Mula

4. april 2019
  • Avansert 18:00 - 19:30
    Instruktør: Aleksander Høiland

  • K1 19:30 - 21:00
    Instruktør: Egil Finserås

5. april 2019
  • Basis 17:00 - 18:00
    Instruktør: Mona Ullah

6. april 2019
  • Åpen Matte 13:00 - 15:00
    Instruktør: Agnes Beate Holden

8. april 2019
  • GK 18:00 - 19:30
    Instruktør: Bjørn Christiansen

  • GK - Hjelpeinstruktør 18:00 - 19:30
    Instruktør: Agnes Beate Holden

  • VK 19:30 - 21:00
    Instruktør: Fredrik Kristiansen

  • VK 19:30 - 21:00
    Instruktør: Fredrik Kristiansen

  • VK 19:30 - 21:00
    Instruktør: Fredrik Kristiansen

  • VK 19:30 - 21:00
    Instruktør: Fredrik Kristiansen

  • VK 19:30 - 21:00
    Instruktør: Fredrik Kristiansen

9. april 2019
  • Avansert 18:00 - 19:30
    Instruktør: Bård Rasmussen

10. april 2019
  • GK - Hjelpeinstruktør 18:00 - 19:30
    Hjelpeinstruktør: Sakkeus Ørdal

  • GK 18:00 - 19:30
    Instruktør: Elena Andrés

  • VK 19:30 - 21:00
    Instruktør: Aleksander Mula

11. april 2019
  • Avansert 18:00 - 19:30
    Instruktør: Aleksander Høiland

  • K1 19:30 - 21:00
    Instruktør: Egil Finserås

12. april 2019
  • Basis 17:00 - 18:00
    Hjelpeinstruktør: Henrik Monge

13. april 2019
  • Åpen Matte 13:00 - 15:00
    Hjelpeinstruktør: Emil Anderssen

16. april 2019
  • Avansert 18:00 - 19:30
    Instruktør: Bård Rasmussen

23. april 2019
  • Avansert 18:00 - 19:30
    Instruktør: Bård Rasmussen

24. april 2019
  • GK - Hjelpeinstruktør 18:00 - 19:30
    Hjelpeinstruktør: Emil Anderssen

  • GK 18:00 - 19:30
    Instruktør: Elena Andrés

  • VK 19:30 - 21:00
    Instruktør: Aleksander Mula

25. april 2019
  • Avansert 18:00 - 19:30
    Instruktør: Aleksander Høiland

  • K1 19:30 - 21:00
    Instruktør: Egil Finserås

26. april 2019
  • Basis 17:00 - 18:00
    Hjelpeinstruktør: Henrik Monge

29. april 2019
  • GK 18:00 - 19:30
    Instruktør: Bjørn Christiansen

  • GK - Hjelpeinstruktør 18:00 - 19:30
    Instruktør: Mona Ullah

  • VK 19:30 - 21:00
    Instruktør: Fredrik Kristiansen

  • VK 19:30 - 21:00
    Instruktør: Fredrik Kristiansen

  • VK 19:30 - 21:00
    Instruktør: Fredrik Kristiansen

  • VK 19:30 - 21:00
    Instruktør: Fredrik Kristiansen

  • VK 19:30 - 21:00
    Instruktør: Fredrik Kristiansen

30. april 2019
  • Avansert 18:00 - 19:30
    Instruktør: Bård Rasmussen

  • Basis 19:30 - 21:00
    Hjelpeinstruktør: Henrik Monge