Timeplaner

27. mars 2019
  • GK - Hjelpeinstruktør 18:00 - 19:30
    Hjelpeinstruktør: Kristine Tilset

  • GK 18:00 - 19:30
    Instruktør: Elena Andrés

  • VK 19:30 - 21:00
    Instruktør: Aleksander Mula

28. mars 2019
  • Avansert 18:00 - 19:30
    Instruktør: Aleksander Høiland

  • K1 19:30 - 21:00
    Instruktør: Egil Finserås

29. mars 2019
  • Basis 17:00 - 18:00
    Instruktør: Mona Ullah

30. mars 2019
  • Åpen Matte 13:00 - 15:00
    Hjelpeinstruktør: Henrik Monge

1. april 2019
  • GK 18:00 - 19:30
    Instruktør: Bjørn Christiansen

  • GK - Hjelpeinstruktør 18:00 - 19:30
    Instruktør: Mona Ullah

  • VK 19:30 - 21:00
    Instruktør: Fredrik Kristiansen

2. april 2019
  • Avansert 18:00 - 19:30
    Instruktør: Bård Rasmussen

  • Basis 19:30 - 21:00
    Hjelpeinstruktør: Henrik Monge

3. april 2019
  • GK - Hjelpeinstruktør 18:00 - 19:30
    Hjelpeinstruktør: Emil Anderssen

  • GK 18:00 - 19:30
    Instruktør: Elena Andrés

  • VK 19:30 - 21:00
    Instruktør: Aleksander Mula

4. april 2019
  • Avansert 18:00 - 19:30
    Instruktør: Aleksander Høiland

  • K1 19:30 - 21:00
    Instruktør: Egil Finserås

5. april 2019
  • Basis 17:00 - 18:00
    Hjelpeinstruktør: Henrik Monge

6. april 2019
  • Åpen Matte 13:00 - 15:00
    Instruktør: Agnes Beate Holden

8. april 2019
  • GK 18:00 - 19:30
    Instruktør: Bjørn Christiansen

  • GK - Hjelpeinstruktør 18:00 - 19:30
    Instruktør: Agnes Beate Holden

  • VK 19:30 - 21:00
    Instruktør: Fredrik Kristiansen

9. april 2019
  • Avansert 18:00 - 19:30
    Instruktør: Bård Rasmussen

  • Basis 19:30 - 21:00
    Instruktør: Egil Finserås

10. april 2019
  • GK - Hjelpeinstruktør 18:00 - 19:30
    Hjelpeinstruktør: Sakkeus Ørdal

  • GK 18:00 - 19:30
    Instruktør: Elena Andrés

  • VK 19:30 - 21:00
    Instruktør: Aleksander Mula

11. april 2019
  • Avansert 18:00 - 19:30
    Instruktør: Aleksander Høiland

  • K1 19:30 - 21:00
    Instruktør: Egil Finserås

12. april 2019
  • Basis 17:00 - 18:00
    Instruktør: Mona Ullah

13. april 2019
  • Åpen Matte 13:00 - 15:00
    Hjelpeinstruktør: Emil Anderssen

15. april 2019
  • Påske - Egentrening

16. april 2019
  • Påske - Egentrening

  • Avansert 18:00 - 19:30
    Instruktør: Bård Rasmussen

17. april 2019
  • Påske - Egentrening

18. april 2019
  • Påske - Egentrening

19. april 2019
  • Påske - Egentrening

20. april 2019
  • Påske - Egentrening

21. april 2019
  • Påske - Egentrening

22. april 2019
  • Påske - Egentrening

23. april 2019
  • Avansert 18:00 - 19:30
    Instruktør: Bård Rasmussen

  • Basis 19:30 - 21:00
    Instruktør: Egil Finserås

24. april 2019
  • GK - Hjelpeinstruktør 18:00 - 19:30
    Hjelpeinstruktør: Emil Anderssen

  • GK 18:00 - 19:30
    Instruktør: Elena Andrés

  • VK 19:30 - 21:00
    Instruktør: Aleksander Mula

25. april 2019
  • Avansert 18:00 - 19:30
    Instruktør: Aleksander Høiland

  • K1 19:30 - 21:00
    Instruktør: Egil Finserås

26. april 2019
  • Basis 17:00 - 18:00
    Instruktør: Mona Ullah

27. april 2019
  • Gradering

29. april 2019
  • GK 18:00 - 19:30
    Instruktør: Bjørn Christiansen

  • GK - Hjelpeinstruktør 18:00 - 19:30
    Instruktør: Mona Ullah

  • VK 19:30 - 21:00
    Instruktør: Fredrik Kristiansen

30. april 2019
  • Avansert 18:00 - 19:30
    Instruktør: Bård Rasmussen

  • Basis 19:30 - 21:00
    Hjelpeinstruktør: Henrik Monge