Timeplaner

19. august 2019
  • GK Ass 18:00 - 19:30
    Instruktør: Ingeborg Pettersen

  • Grunnkurs 18:00 - 19:30
    Instruktør: Bjørn Christiansen

  • Videregående 19:30 - 21:00
    Instruktør: Fredrik Kristiansen

20. august 2019
  • Avansert 18:00 - 19:30
    Instruktør: Bård Rasmussen

  • Basis 19:30 - 21:00
    Hjelpeinstruktør: Henrik Monge

21. august 2019
  • GK Ass 18:00 - 19:30
    Hjelpeinstruktør: Sakkeus Ørdal

  • Grunnkurs 18:00 - 19:30
    Instruktør: Agnes Beate Holden

  • Videregående 19:30 - 21:00
    Instruktør: Aleksander Mula

22. august 2019
  • Avansert 18:00 - 19:30
    Instruktør: Aleksander Høiland

23. august 2019
  • Basis 17:00 - 18:00
    Hjelpeinstruktør: Sakkeus Ørdal

24. august 2019
  • Åpen matte

    13:00 - 15:00

26. august 2019
  • Grunnkurs 18:00 - 19:30
    Instruktør: Bjørn Christiansen

  • GK Ass 18:00 - 19:30
    Instruktør: Magdolna Mariák

  • Videregående 19:30 - 21:00
    Instruktør: Fredrik Kristiansen

27. august 2019
  • Avansert 18:00 - 19:30
    Instruktør: Bård Rasmussen

  • Boksing 19:30 - 21:00
    Instruktør: Maher Bouraoui

28. august 2019
  • GK Ass 18:00 - 19:30
    Hjelpeinstruktør: Emil Anderssen

  • Grunnkurs 18:00 - 19:30
    Instruktør: Agnes Beate Holden

  • Videregående 19:30 - 21:00
    Instruktør: Aleksander Mula

29. august 2019
  • Avansert 18:00 - 19:30
    Instruktør: Aleksander Høiland

30. august 2019
  • Basis 17:00 - 18:00
    Instruktør: Egil Finserås

31. august 2019
  • Åpen matte

    13:00 - 15:00

2. september 2019
  • GK Ass 18:00 - 19:30
    Instruktør: Ingeborg Pettersen

  • Grunnkurs 18:00 - 19:30
    Instruktør: Bjørn Christiansen

  • Videregående 19:30 - 21:00
    Instruktør: Fredrik Kristiansen

3. september 2019
  • Avansert 18:00 - 19:30
    Instruktør: Bård Rasmussen

  • Basis 19:30 - 21:00
    Hjelpeinstruktør: Henrik Monge

4. september 2019
  • GK Ass 18:00 - 19:30
    Hjelpeinstruktør: Sakkeus Ørdal

  • Grunnkurs 18:00 - 19:30
    Instruktør: Agnes Beate Holden

  • Videregående 19:30 - 21:00
    Instruktør: Aleksander Mula

5. september 2019
  • Avansert 18:00 - 19:30
    Instruktør: Aleksander Høiland

6. september 2019
  • Basis 17:00 - 18:00
    Hjelpeinstruktør: Sakkeus Ørdal

7. september 2019
  • Internstevne

  • Sosialt

9. september 2019
  • Grunnkurs 18:00 - 19:30
    Instruktør: Bjørn Christiansen

  • GK Ass 18:00 - 19:30
    Instruktør: Magdolna Mariák

  • Videregående 19:30 - 21:00
    Instruktør: Fredrik Kristiansen

10. september 2019
  • Avansert 18:00 - 19:30
    Instruktør: Bård Rasmussen

  • Boksing 19:30 - 21:00
    Instruktør: Maher Bouraoui

11. september 2019
  • GK Ass 18:00 - 19:30
    Hjelpeinstruktør: Emil Anderssen

  • Grunnkurs 18:00 - 19:30
    Instruktør: Agnes Beate Holden

  • Videregående 19:30 - 21:00
    Instruktør: Aleksander Mula

12. september 2019
  • Avansert 18:00 - 19:30
    Instruktør: Aleksander Høiland

13. september 2019
  • Basis 17:00 - 18:00
    Instruktør: Egil Finserås

14. september 2019
  • Åpen matte

    13:00 - 15:00

16. september 2019
  • GK Ass 18:00 - 19:30
    Instruktør: Ingeborg Pettersen

  • Grunnkurs 18:00 - 19:30
    Instruktør: Bjørn Christiansen

  • Videregående 19:30 - 21:00
    Instruktør: Fredrik Kristiansen

17. september 2019
  • Avansert 18:00 - 19:30
    Instruktør: Bård Rasmussen

  • Basis 19:30 - 21:00
    Hjelpeinstruktør: Henrik Monge

18. september 2019
  • GK Ass 18:00 - 19:30
    Hjelpeinstruktør: Sakkeus Ørdal

  • Grunnkurs 18:00 - 19:30
    Instruktør: Agnes Beate Holden

  • Videregående 19:30 - 21:00
    Instruktør: Aleksander Mula

19. september 2019
  • Avansert 18:00 - 19:30
    Instruktør: Aleksander Høiland

20. september 2019
  • Basis 17:00 - 18:00
    Hjelpeinstruktør: Sakkeus Ørdal

23. september 2019
  • Grunnkurs 18:00 - 19:30
    Instruktør: Bjørn Christiansen

  • GK Ass 18:00 - 19:30
    Instruktør: Magdolna Mariák

  • Videregående 19:30 - 21:00
    Instruktør: Fredrik Kristiansen

24. september 2019
  • Avansert 18:00 - 19:30
    Instruktør: Bård Rasmussen

  • Boksing 19:30 - 21:00
    Instruktør: Maher Bouraoui

25. september 2019
  • GK Ass 18:00 - 19:30
    Hjelpeinstruktør: Emil Anderssen

  • Grunnkurs 18:00 - 19:30
    Instruktør: Agnes Beate Holden

  • Videregående 19:30 - 21:00
    Instruktør: Aleksander Mula

26. september 2019
  • Avansert 18:00 - 19:30
    Instruktør: Aleksander Høiland

27. september 2019
  • Basis 17:00 - 18:00
    Instruktør: Egil Finserås

30. september 2019
  • GK Ass 18:00 - 19:30
    Instruktør: Ingeborg Pettersen

  • Grunnkurs 18:00 - 19:30
    Instruktør: Bjørn Christiansen

  • Videregående 19:30 - 21:00
    Instruktør: Fredrik Kristiansen

1. oktober 2019
  • Avansert 18:00 - 19:30
    Instruktør: Bård Rasmussen

  • Basis 19:30 - 21:00
    Hjelpeinstruktør: Henrik Monge

2. oktober 2019
  • GK Ass 18:00 - 19:30
    Hjelpeinstruktør: Sakkeus Ørdal

  • Grunnkurs 18:00 - 19:30
    Instruktør: Agnes Beate Holden

  • Videregående 19:30 - 21:00
    Instruktør: Aleksander Mula

3. oktober 2019
  • Avansert 18:00 - 19:30
    Instruktør: Aleksander Høiland

4. oktober 2019
  • Basis 17:00 - 18:00
    Hjelpeinstruktør: Sakkeus Ørdal

7. oktober 2019
  • Grunnkurs 18:00 - 19:30
    Instruktør: Bjørn Christiansen

  • GK Ass 18:00 - 19:30
    Instruktør: Magdolna Mariák

  • Videregående 19:30 - 21:00
    Instruktør: Fredrik Kristiansen

8. oktober 2019
  • Avansert 18:00 - 19:30
    Instruktør: Bård Rasmussen

  • Boksing 19:30 - 21:00
    Instruktør: Maher Bouraoui

9. oktober 2019
  • GK Ass 18:00 - 19:30
    Hjelpeinstruktør: Emil Anderssen

  • Grunnkurs 18:00 - 19:30
    Instruktør: Agnes Beate Holden

  • Videregående 19:30 - 21:00
    Instruktør: Aleksander Mula

10. oktober 2019
  • Avansert 18:00 - 19:30
    Instruktør: Aleksander Høiland

11. oktober 2019
  • Basis 17:00 - 18:00
    Instruktør: Egil Finserås

14. oktober 2019
  • GK Ass 18:00 - 19:30
    Instruktør: Ingeborg Pettersen

  • Grunnkurs 18:00 - 19:30
    Instruktør: Bjørn Christiansen

  • Videregående 19:30 - 21:00
    Instruktør: Fredrik Kristiansen

15. oktober 2019
  • Avansert 18:00 - 19:30
    Instruktør: Bård Rasmussen

  • Basis 19:30 - 21:00
    Hjelpeinstruktør: Henrik Monge

16. oktober 2019
  • GK Ass 18:00 - 19:30
    Hjelpeinstruktør: Sakkeus Ørdal

  • Grunnkurs 18:00 - 19:30
    Instruktør: Agnes Beate Holden

  • Videregående 19:30 - 21:00
    Instruktør: Aleksander Mula

17. oktober 2019
  • Avansert 18:00 - 19:30
    Instruktør: Aleksander Høiland

18. oktober 2019
  • Basis 17:00 - 18:00
    Hjelpeinstruktør: Sakkeus Ørdal

21. oktober 2019
  • Grunnkurs 18:00 - 19:30
    Instruktør: Bjørn Christiansen

  • GK Ass 18:00 - 19:30
    Instruktør: Magdolna Mariák

  • Videregående 19:30 - 21:00
    Instruktør: Fredrik Kristiansen

22. oktober 2019
  • Avansert 18:00 - 19:30
    Instruktør: Bård Rasmussen

  • Boksing 19:30 - 21:00
    Instruktør: Maher Bouraoui

23. oktober 2019
  • GK Ass 18:00 - 19:30
    Hjelpeinstruktør: Emil Anderssen

  • Grunnkurs 18:00 - 19:30
    Instruktør: Agnes Beate Holden

  • Videregående 19:30 - 21:00
    Instruktør: Aleksander Mula

24. oktober 2019
  • Avansert 18:00 - 19:30
    Instruktør: Aleksander Høiland

25. oktober 2019
  • Basis 17:00 - 18:00
    Instruktør: Egil Finserås

28. oktober 2019
  • GK Ass 18:00 - 19:30
    Instruktør: Ingeborg Pettersen

  • Grunnkurs 18:00 - 19:30
    Instruktør: Bjørn Christiansen

  • Videregående 19:30 - 21:00
    Instruktør: Fredrik Kristiansen

29. oktober 2019
  • Avansert 18:00 - 19:30
    Instruktør: Bård Rasmussen

  • Basis 19:30 - 21:00
    Hjelpeinstruktør: Henrik Monge

30. oktober 2019
  • GK Ass 18:00 - 19:30
    Hjelpeinstruktør: Sakkeus Ørdal

  • Grunnkurs 18:00 - 19:30
    Instruktør: Agnes Beate Holden

  • Videregående 19:30 - 21:00
    Instruktør: Aleksander Mula

31. oktober 2019
  • Avansert 18:00 - 19:30
    Instruktør: Aleksander Høiland

1. november 2019
  • Basis 17:00 - 18:00
    Hjelpeinstruktør: Sakkeus Ørdal

4. november 2019
  • Grunnkurs 18:00 - 19:30
    Instruktør: Bjørn Christiansen

  • GK Ass 18:00 - 19:30
    Instruktør: Magdolna Mariák

  • Videregående 19:30 - 21:00
    Instruktør: Fredrik Kristiansen

5. november 2019
  • Avansert 18:00 - 19:30
    Instruktør: Bård Rasmussen

  • Boksing 19:30 - 21:00
    Instruktør: Maher Bouraoui

6. november 2019
  • GK Ass 18:00 - 19:30
    Hjelpeinstruktør: Emil Anderssen

  • Grunnkurs 18:00 - 19:30
    Instruktør: Agnes Beate Holden

  • Videregående 19:30 - 21:00
    Instruktør: Aleksander Mula

7. november 2019
  • Avansert 18:00 - 19:30
    Instruktør: Aleksander Høiland

8. november 2019
  • Basis 17:00 - 18:00
    Instruktør: Egil Finserås

11. november 2019
  • GK Ass 18:00 - 19:30
    Instruktør: Ingeborg Pettersen

  • Grunnkurs 18:00 - 19:30
    Instruktør: Bjørn Christiansen

  • Videregående 19:30 - 21:00
    Instruktør: Fredrik Kristiansen

12. november 2019
  • Avansert 18:00 - 19:30
    Instruktør: Bård Rasmussen

  • Basis 19:30 - 21:00
    Hjelpeinstruktør: Henrik Monge

13. november 2019
  • GK Ass 18:00 - 19:30
    Hjelpeinstruktør: Sakkeus Ørdal

  • Grunnkurs 18:00 - 19:30
    Instruktør: Agnes Beate Holden

  • Videregående 19:30 - 21:00
    Instruktør: Aleksander Mula

14. november 2019
  • Avansert 18:00 - 19:30
    Instruktør: Aleksander Høiland

15. november 2019
  • Basis 17:00 - 18:00
    Hjelpeinstruktør: Sakkeus Ørdal

18. november 2019
  • Grunnkurs 18:00 - 19:30
    Instruktør: Bjørn Christiansen

  • GK Ass 18:00 - 19:30
    Instruktør: Magdolna Mariák

  • Videregående 19:30 - 21:00
    Instruktør: Fredrik Kristiansen

19. november 2019
  • Avansert 18:00 - 19:30
    Instruktør: Bård Rasmussen

  • Boksing 19:30 - 21:00
    Instruktør: Maher Bouraoui

20. november 2019
  • GK Ass 18:00 - 19:30
    Hjelpeinstruktør: Emil Anderssen

  • Grunnkurs 18:00 - 19:30
    Instruktør: Agnes Beate Holden

  • Videregående 19:30 - 21:00
    Instruktør: Aleksander Mula

21. november 2019
  • Avansert 18:00 - 19:30
    Instruktør: Aleksander Høiland

22. november 2019
  • Basis 17:00 - 18:00
    Instruktør: Egil Finserås

25. november 2019
  • Grunnkurs 18:00 - 19:30
    Instruktør: Bjørn Christiansen

  • Videregående 19:30 - 21:00
    Instruktør: Fredrik Kristiansen

26. november 2019
  • Avansert 18:00 - 19:30
    Instruktør: Bård Rasmussen

  • Basis 19:30 - 21:00
    Hjelpeinstruktør: Henrik Monge

27. november 2019
  • Grunnkurs 18:00 - 19:30
    Instruktør: Agnes Beate Holden

  • Videregående 19:30 - 21:00
    Instruktør: Aleksander Mula

28. november 2019
  • Avansert 18:00 - 19:30
    Instruktør: Aleksander Høiland

29. november 2019
  • Basis 17:00 - 18:00
    Hjelpeinstruktør: Sakkeus Ørdal